Kiadó téglalakás - Budapest, VIII. kerület

KAPCSOLAT
Vasser Joszif

+36 70 427

joevasser@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

74 m²

Tájolás

észak

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Bútorozottság

igen

Emelet

2.

Épület szintje

5.

Ingatlan azonosító:
9_cr

Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed

Bérleti díj

320 E Ft/hó
(4.32 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Emelet

2

Terület

74 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
VIII. kerület, Bródy Sándor utcában kiadó egy 74 nm-es, teljesen bútorozott és teljesen felújított 2 külön hálószobás plusz nagy nappalis 2 külön wc-s lakás. A második emeleten, liftes épületben található. A lakás teljesen felszerelt, nagy hűtővel, mosó-száritógéppel és klímával is! Nagyon hangulatos lakás. Alacsony közös költség! Rendkívül jó fekvésű, szép környéken, pár lépésre az Astoria, a Kálvin tér, vagy a 4/6-os villamos.

A lakás jellemzőinek összefoglalója:

1) fantasztikus központi elhelyezkedés
2) 2 külön hálószoba (egymástól távol) + nappali
3) Világos lakás utcára néző kilátással és nagy, szép erkéllyel
4) 2. emelet lifttel
5) Klíma és padlófűtés
6) alacsony rezsiköltségek
7) ABC+ patika a lakas alatt

2 havi kaució szükséges, minimum 6 hónapra kiadó.
Bérleti díj: 320000 ft+rezsi

Érdeklődni: +36704270138

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
74 m²
Tájolás
észak
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
3 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Bútorozottság
igen
Emelet
2.
Épület szintje
5.

Vasser Joszif

+36 70 427 0138

joevasser@gmail.com

KAPCSOLAT
Vasser Joszif

+36 70 427

joevasser@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK