Kiadó téglalakás - Budapest, VIII. kerület

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Fehér Hajnalka

+36 70 256

hajnitamogat@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

30 m²

Tájolás

északkelet

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

1 szoba

Bútorozottság

igen

Emelet

félszuterén.

Épület szintje

5.

Épült

kb. 1890

Ingatlan azonosító:
7_fhk

Budapest, VIII. kerület, Magdolna negyed

Bérleti díj

170 E Ft/hó
(5.67 E Ft/㎡)

Szobák

1 szoba

Emelet

félszuterén

Terület

30 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
VILÁGOS, GALÉRIÁS GARZON KIADÓ – ALACSONY REZSIVEL!
Kiadó egy frissen felújított, 30 m²-es, bútorozott lakás az Orczy térnél, rendezett, kamerázott társasházban. A lakás félszuterén elhelyezkedésű, de a nagy ablakoknak köszönhetően kifejezetten világos és barátságos.

- Olcsó fenntartás: A 70 cm-es falak kiválóan tartják a hőt. Energiatakarékos fűtőpanel és feltöltőkártyás villanyóra – nincs váratlan költség!
- Praktikus galéria: Kényelmes fekvőgaléria, így a nappali tágas marad.
- Saját előtér: Külön zárható privát belépő, ami tárolóként vagy biciklitárolóként is szuper.
- Kiváló közlekedés: Pár perc sétára a 9-es busz, 72-es troli és villamosok (Blaha, Keleti, Kőbánya). Közeli metró: Nagyvárad tér, Keleti pályaudvar
- Közel SOTE, Ludovika

Bérleti díj: 170.000 Ft/hó
Közös költség: 16.000 Ft (vízfogyasztással együtt!)

Ideális egyedülállóknak vagy pároknak. Kisállat és dohányzás nem megengedett. Lakcímbejelentés megoldható.

Azonnal költözhető!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
30 m²
Tájolás
északkelet
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
1 szoba
Bútorozottság
igen
Emelet
félszuterén.
Épület szintje
5.
Épült
kb. 1890