Ingatlankereső 9. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 165 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Albérlet keresése adatbázisunkban

Ha kiadó albérletet keres, akkor a jobb oldali keresőben állítsa be a "kiadó" opciót!

Albérlet, kiadó téglalakás, Budapest, V. kerület 2 szoba 72 m² 350 E Ft/hó

Albérlet, kiadó téglalakás

Budapest, V. kerület, Lipótváros
Azonosító: 861_czp

V. Lipótvárosban, A Vígszínház közelében, gyönyörűen felújított, liftes házban, 3. emeleti, Honvéd utcára néző, erkélyes, felújított, fiatalosan bútorozott, gépesített, nagy belmagasságú, kiváló beosztású, világos, NY-i tájolású, kis erkéllyel, külön bejáratú, nagyméretű szobákkal rendelkező, csöndes lakás kiadó. Extrák: légkondicionáló, automa...

Belső terület
72 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
350 E Ft/hó
(4.86 E Ft/㎡)
Albérlet, kiadó családi ház, Paks 5 szoba 180 m² 500 E Ft/hó

Albérlet, kiadó családi ház

Tolna megye, Paks
Azonosító: 205_gz

Paks, kedvelt kertvárosi részén családi ház hosszú távra KIADÓ! Az ingatlan 1.000 m2-es telken fekszik, ami teljesen parkosított, gyermekjátékokkal, homokozóval ellátott. A ház földszintjén 105 m2-en található 3 hálószoba, nappali amerikai konyha étkezővel, fürdőszoba és WC. Az alagsorban 75 m2-en kialakításra került egy külön bejáratú lakrész s...

Belső terület
180 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
5
Bérleti díj
500 E Ft/hó
(2.78 E Ft/㎡)
Albérlet, kiadó családi ház, Budapest, II. kerület 5 szoba 265 m² 1.03 M Ft/hó

Albérlet, kiadó családi ház

Budapest, II. kerület, Máriaremete - II/A
Azonosító: 799_czp

2023. szeptember 1-től költözhető! Buda II/a. Máriaremetén, gyönyörű környezetben fekvő, csodálatos panorámával rendelkező, 1 nappali + 4 hálós + hobbyszobás, kertkapcsolatos, garázsos, önálló családi ház, csendes utcában. A házban világos, privát szobák és tágas terek vannak, korábban követségi használatban volt. A kertben a gyerekeknek ki...

Belső terület
265 m²
Telek terület
850 m²
Szobák
5
Bérleti díj
1.03 M Ft/hó
(2.900 €/hó)
(3.88 E Ft/㎡)
Albérlet, kiadó ikerház, Budapest, II. kerület 6 szoba 195 m² 1.03 M Ft/hó

Albérlet, kiadó ikerház

Budapest, II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A
Azonosító: 703_czp

2026. július 1-től költözhető! II./A. Hidegkút csendes mellékutcájában, természetvédelmi terület, halastó, park közelében, déli lejtésű domboldalon, 2011-ben épült, 195 m2 beépített területű, nappali + 4 hálószobás + hobbyszobás, 3 fürdőszobás, teljesen szeparált ikerházfél nagy teraszokkal, parkosított telken, 2-3 gépkocsi részére beállási leh...

Belső terület
195 m²
Telek terület
600 m²
Szobák
6
Bérleti díj
1.03 M Ft/hó
(2.900 €/hó)
(5.28 E Ft/㎡)
Albérlet, kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület 3 szoba 70 m² 355 E Ft/hó

Albérlet, kiadó téglalakás

Budapest, II. kerület, Törökvész, Gábor Áron utca
Azonosító: 638_bl

Rózsakert bevásárló központ közelében minimum egy évre kiadó 70 nm-es 2. emeleti lakás. Nappali + 2 hálószoba, beépített konyha, kádas fürdőszoba helyiségekből áll. Bútorozott és gépesített, klímás. Ablakok utcára és kertre is néznek. Közös költség: 22,000 Ft/hó. Rezsi mérőórák szerint fizetendő. 2 fő (pár) részére ideális. 2 havi kaució szükséges....

Belső terület
70 m²
Szobák
3
Emelet
2
Bérleti díj
355 E Ft/hó
(1.000 €/hó)
(5.07 E Ft/㎡)

felugró ablak bezárása
Hirdetésfigyelőt kérek

Naponta elküldjük a beállított keresésének megfelelő legfrissebb hirdetéseinket.

Név*

Email*

Telefonszám*

Email címe megadásával hozzájárul, hogy ingatlanajánlatokat kapjon.

*-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!