kiadó albérlet Budapest, XI. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 160 db
Budapest, XI. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, XI. kerületi kiadó albérlet

kiadó albérlet hirdetést keres Budapest, XI. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó albérlet ajánlatot!

Budapest, XI. kerületi kiadó albérlet Budapest, XI. kerület
4 találat

Albérlet, kiadó téglalakás, Budapest, XI. kerület 5 szoba 180 m² 259.2 M Ft/hó

Albérlet, kiadó téglalakás

Budapest, XI. kerület, Gellérthegy
Azonosító: 4032_red

Gellérthegy egyik kellemes, csendes zsákutcájában kiadó egy kivételes adottságú, négy lakásos társasház teljes első emeletét elfoglaló, reprezentatív otthon. A lakás átgondolt elrendezésű: tágas, világos nappali, amely szervesen kapcsolódik a beépített, prémium gépekkel felszerelt konyhához, továbbá négy kényelmes hálószoba, három elegáns fürdő...

Belső terület
180 m²
Szobák
5
Emelet
1
Bérleti díj
259.2 M Ft/hó
(4.000 €/hó)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Albérlet, kiadó újszerű téglalakás, Budapest, XI. kerület 4 szoba 98 m² 900 E Ft/hó

Albérlet, kiadó újszerű téglalakás

Budapest, XI. kerület, Nádorkert
Azonosító: 1559_bl

BUDAPARTON KIADÓ DUNAI PANORÁMÁS 4 SZOBÁS LUXUSLAKÁS HATALMAS TERASSZAL Budaparton frissen átadott új építésű társasházban minimum egy évre kiadó 12. emeleti, 98 nm + 44 nm L alakú teraszos, DUNAI PANORÁMÁS, 4 szobás luxuslakás első bérlője részére. Amerikai konyhás nappali étkezővel, 3 külön nyíló hálószoba, minden szobából teraszkapcsolattal. ...

Belső terület
98 m²
Szobák
4
Emelet
12
Bérleti díj
900 E Ft/hó
(2.500 €/hó)
(9.18 E Ft/㎡)
Albérlet, kiadó családi ház, Budapest, XI. kerület 5 szoba 300 m² 975 E Ft/hó

Albérlet, kiadó családi ház

Budapest, XI. kerület, Sasad
Azonosító: 3991_red

XI. Sasadon, csendes mellékutcában AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTÚ ~300 nm alapterületű családi ház hosszútávra kiadó. A tágas terekkel bíró, jó hangulatú, igényes önálló családi házat szépen gondozott, délnyugati fekvésű, sík kert öleli körbe, a kert végében különálló kis vendégház (~30 nm) szolgálja a lakók kényelmét. A két lakószinttel va...

Belső terület
300 m²
Telek terület
650 m²
Szobák
5
Bérleti díj
975 E Ft/hó
(3.25 E Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Albérlet, kiadó téglalakás, Budapest, XI. kerület 3 szoba 116 m² 400 E Ft/hó

Albérlet, kiadó téglalakás

Budapest, XI. kerület, Kelenföld
Azonosító: 3867_red

XI. Fadrusz utcában, Bocskai úthoz közel, kitűnő infrastrukturális adottságok mellett (Alle Bevásárlóközpont, Fehérvári úti Vásárcsarnok pár perc sétatávolságra, tömegközlekedési eszközök (M4-es metró, 4-es, 17-es, 47-es, 56-os villamos-, 53-as, 154-es, 150-es busz) megállója szintén néhány lépésnyire, felújított, szigetelt, LIFTES társasház első e...

Belső terület
116 m²
Szobák
3
Emelet
1
Bérleti díj
400 E Ft/hó
(3.45 E Ft/㎡)

4 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XI. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XI. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2